Dziś ma miejsce premiera nowego katalogu tkanin do plis Cosimo. Nowa propozycja to ponad 700 tkanin, z czego niemal 200 to absolutne nowości. Katalogi są już dostępne w salonach partnerskich Akant.

Nowy katalog tkanin plisowanych od Akant to ukłon w stronę nowoczesnego designu i różnorodności. Nowoczesna forma prezentacji produktu, w której przymocowane na magnes tkaniny posegregowane są kolorystycznie, pozytywnie wpływa na doznania podczas procesu wyboru tkaniny. Różnorodność funkcji, kolorów czy stopni zaciemnienia pozwala znaleźć produkt do nawet najbardziej wymagających wnętrz.

  • Wnętrza, w których przebywamy wymagają wyjątkowej uwagi, gdyż otaczające nas elementy wyposażenia mają duży wpływ na samopoczucie – mówi Anna Maria Brańka, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej i Marketingu. – Przygotowując nowy katalog, z najwyższą starannością dbaliśmy o to, aby moment wyboru tkaniny był doznaniem estetycznym i jednocześnie spełniał techniczne oczekiwania Klientów. Katalog podzieliliśmy na sekcje kolorystyczne, które ułatwiają Klientom odnalezienie wymarzonej tkaniny –

Premiera nowego katalogu wiąże się z poszerzeniem oferty Akant o niemal 200 nowych tkanin do plis. Wśród nowości warte uwagi są tkaniny z powłoką Topar Plus, chroniącą przed osiadaniem kurzu i przed wilgocią oraz z powłoką Stained Stop, zabezpieczającą przed wnikaniem wody w tkaninę. Impregnacja sprawia, że tkaniny są odporne na zabrudzenia, dzięki czemu wydłuża się ich żywotność. W nowym katalogu pojawiło się też wiele propozycji tkanin niepalnych i tych przyjaznych środowisku.

Nowe katalogi dostępne są w salonach partnerskich Akant oraz w sklepie internetowym. Listę salonów partnerskich można znaleźć na: https://www.akant.com.pl/gdzie-kupic/. Znajdują się w niemal wszystkich województwach.