Slide Link

Segmentowa brama garażowa

Segmentowa brama garażowa to produkt na miarę Twoich oczekiwań. Ponad 200 kolorów RAL, kilkadziesiąt oklein, różnorodność przetłoczeń, faktury slick i woodgrain dają nieograniczone możliwości wykończenia podkreślając indywidualny charakter budynku. Bramę segmentową dopasować można do różnych szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych.

Brama jest urządzeniem bezproblemowym w obsłudze. Może byś sterowana ręcznie lub automatycznie gwarantując komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi delikatnie bramę, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można także wyposażyć w fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda.

Segmentowa brama garażowa to trwała i wzmocniona konstrukcja zabezpieczona przed korozją. Środkowe zawiasy, malowane okucia, ocynk antykorozyjny oraz różnorodność prowadzeń zapewniają precyzyjność i rzetelność jej wykonania.

Brama zbudowana jest z paneli o grubości 40mm wypełnionych pianką poliuretanową, uszczelnionych na całym obwodzie oraz między segmentami. Doskonałą izolację cieplną garażu zapewnia wysoki współczynnik izolacji termicznej, który mieści się w przedziale U=1,12 – 1,5 W/m2K i jest uzależniony od typu paneli i rodzaju przeszkleń.