Dzieci pracowników firmy Akant 18 maja 2019 roku bawiły się wspólnie podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbyła się na terenie głównej siedziby firmy. Udział w niej wzięło przeszło 200 osób.

Uśmiechy, okrzyki radości i moc pozytywnej energii – tego na pewno nie zabrakło podczas tegorocznego Dnia Dziecka w Akant. Biorące w nim udział dzieci pracowników już od pierwszych minut całkowicie zaangażowały się we wspólna zabawę. A było warto!

Tematem przewodnim był styl marynarski. Nawiązywały do niego dekoracje, zabawy oraz listy, które uczestnicy otrzymali na koniec spotkania. Podczas imprezy na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in. animacje, dmuchańce, stanowisko z wirtualną rzeczywistością, pokazy pierwszej pomocy, fotobudka czy różnorodne przekąski.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się animacje prowadzone przez grupę Klauni Kulki. Dzieci wcieliły się w role małych marynarzy, którzy mieli do wykonania wiele zadań doprowadzających ich do odkrycia ukrytego skarbu. Wszystkie zadania zostały wykonane, a mali odkrywcy znaleźli ukryty w firmowych samochodach skarb – prezenty dla wszystkich uczestników.

Tegoroczna edycja rodzinnego spotkania pracowników była pierwszą, jednak ma już na stałe zagościć w kalendarzu imprez firmowych.

Pełna fotorelacja z imprezy dostępna na:

https://drive.google.com/open?id=11rvp_MevAEwENzCrVN0T2Wr2AMsjZNPL