Wraz z pierwszymi promieniami słońca swoją premierę obchodzi katalog Akant 2020. Jest zbiorem ciekawych inspiracji, pomysłów i trendów w zakresie rozwiązań osłonowych. Katalog jest już dostępny online.

Osłony okienne Akant goszczą w wielu ciekawych wnętrzach. Są często wybierane przez cenionych projektantów wnętrz czy influencerów związanych z tematyką wnętrzarską. Wszystkie te elementy zostały połączone w jedną całość – tak powstał katalog Akant 2020.

  • Zależało nam, by stworzyć dla naszych Klientów katalog, który połączy wszystko to, co przyjemne dla oka i ducha – mówi Anna Maria Brańka, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej i Marketingu w Akant. – Zebraliśmy najciekawsze trendy, aranżacje i grupę specjalistów, którzy opowiedzieli o doświadczeniu użytkowania naszych osłon. Katalog stworzony został w formie albumu, który może zainspirować odbiorców do metamorfoz we własnym domu.

W katalogu znaleźć można wszystkie produkty oferowane przez Akant – od żaluzji drewnianych, przez plisy aż po rozwiązania klasy premium – screeny.  Różne style i aranżacje, w których pokazane zostały osłony udowadniają, w jak wielu wnętrzach doskonale prezentują się produkty. W katalogu nie brakuje też opinii – zarówno projektantów wnętrz, jak i influencerów. Na łamach albumu wypowiedzieli się także pracownicy Akant.

Katalog dostępny jest w wersji online: www.akant.com.pl/magazyn-akant oraz w aplikacji Akant.