Wraz z nadejściem wiosny feria barw budzi się do życia. Firma Akant zainspirowana tą porą roku, prezentuje nowy katalog rolet dzień i noc, w którym zachwyca nie tylko mnogość nowych barw.

18 marca to dzień premiery nowego katalogu firmy Akant prezentującego rolety dzień i noc. Prace nad nim trwały kilka miesięcy, a ich efektem jest zupełnie nowa jakość prezentacji produktu.

  • Nowy katalog ma ułatwić Klientom wybór odpowiedniej tkaniny do rolety dzień/noc – mówi Paweł Dobrzański, Dyrektor Handlowy Akant. – Nowa wersja prezentacji materiałów pozwoli zainteresowanym w pełniejszy sposób zapoznać się z właściwościami tkanin – ich fakturą, kolorem, grubością czy stopniem przepuszczania światła – dodaje.

Nowy katalog to aż aż 229 odcieni, z czego aż 119 to absolutne nowości. Wśród najciekawszych warto wspomnieć o tkaninie Oktawa zachwycającej perłowym połyskiem czy Duet, w którym standardowa siatka ma kolor czarny. Tak duży wybór tkanin i kolorów daje gwarancję dopasowania odpowiedniej barwy osłon do nawet najbardziej wymagających wnętrz.

By ułatwić Klientom wybór, tkaniny w nowym folderze zostały posegregowane kolorystycznie na osiem wzorników. W osobnych sekcjach znajdują się odcienie bieli, beżu, ciepłe brązy, chłodne brązy, jasne szarości, ciemne szarości, kolory od żółtego przez czerwień do fioletu oraz barwy niebieskie i zielone. Taki podział pozwoli w szybszy sposób odnaleźć upragniony odcień.

Forma katalogu nie tylko ułatwia znalezienie odpowiedniego odcienia. Daje również możliwość obejrzenie tkaniny na białym tle, ale także pozwala na sprawdzenie, jak zachowuje się ona w interakcji ze światłem dziennym.

  • Zależało nam na tym, aby Klient mógł dokonać wyboru w jak najbardziej świadomy sposób. Przy każdym wzorniku umieściliśmy intuicyjną tabelę, która prezentuje m.in. składy poszczególnych tkanin czy maksymalną szerokość osłony, jaką można z niej stworzyć – tłumaczy Paweł Dobrzański, Dyrektor Handlowy Akant. – Materiały są również podzielone według grupy cenowej, co ułatwia dopasowanie odpowiedniego produktu do budżetu, jakim dysponuje Klient. Łatwiej będzie też znaleźć tkaniny niepalne.

Z nowości warto wspomnieć także o nowym systemie, który wszedł do oferty rolet dzień i noc. Brutus, bo o nim mowa, od wiosny 2019 stanie się obok Rubina, Classica, Cody, Treo i Magny systemem pasującym do tego typu osłon.

Nowy katalog to jeszcze lepsze dopasowanie oferty do potrzeb Klienta i przede wszystkim oszczędność czasu. Poszerzenie oferty i przedstawienie jej w bardziej atrakcyjny sposób już od dnia premiery cieszy się z uznaniem samych zainteresowanych.

Katalogi znaleźć można we wszystkich stacjonarnych punktach firmy oraz u przedstawicieli Akant. Rolety dzień i noc z użyciem najnowszych kolorów tkanin będą również dostępne w sklepach online.