Slide Link

RM45

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, która posiada samohamujący mechanizm koralikowy.

Rolety wolnowiszące RM45 posiadają mocowania metalowe, mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej ( nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej

Dostępne kolory: biały

RM25

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną.

Rolety wolnowiszące mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Dostępna kolorystyka: biały i brązowy

Brutus

Nowoczesny i ekskluzywny system Rolety  wolnowiszącej BRUTUS  umożliwia nam zasłonięcie szerokich nawet do 5 metrów okien oraz zmianę wyglądu pomieszczenia w ciągu kilku minut. Dzięki specjalnym tkaninom screenowym otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet, istnieje oczywiście możliwość użycia tkanin standardowych.

Roleta BRUTUS wyposażona jest w kwadratową obudowę wykonaną z aluminium. Istnieje możliwość zamontowania rolety do ściany i do sufitu za pomocą specjalnych uchwytów.

Treo

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca TREO “dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta TREO wykonana jest w pełnej kasecie z aluminium. Montowana jest do ściany i sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową, wówczas roleta może być wyposażona w prowadnice.

Roleta dostępna w kolorach: biały i srebrny

Coda

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca CODA “dzień/noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta CODA wyposażona jest w półkasetę i wykonana z aluminium. Istnieje możliwość zamontowania rolety do ściany i do sufitu za pomocą specjalnych uchwytów. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową.

Roleta dostępna w kolorach: biały, brązowy, srebrny, czarny i beżowy.

A32

To klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną.

Rolety wolnowiszące A32 posiadają mocowania metalowe, mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej ( nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce.
Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej

Dostępne kolory: biały

Zonda Basic

Roleta wolnowisząca Zonda Basic typu „dzień-noc” montowana jest na mocowaniach pcv.

Roleta ta posiada samohamujący mechanizm koralikowy, istnieje możliwość zamówienia rolety z prowadzeniem bocznym bez dopłaty.

Dostępne kolory: biały, brązowy, jasno brązowy.

Zonda Grande

Roleta wolnowisząca Zonda Grande, to system rolety „dzień i noc” w kasecie wykonanej z aluminium.

Roleta ta posiada samohamujący mechanizm koralikowy, montowana jest do ściany lub sufitu za pomocą specjalnych klipsów.

Dostępne kolory: biały i brązowy

MAGNA

Nowoczesna i ekskluzywna roleta wolnowisząca MAGNA w wersji „Dzień i Noc” umożliwia nam zmianę nastroju wnętrza oraz jego wyglądu w ciągu kilku minut. Symbioza żaluzji i rolety pozwala na swobodne regulowanie i kontrolowanie przepływu światła wg indywidualnych potrzeb. Dzięki specjalnym tkaninom (składającym się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających) otrzymujemy unikalne rozwiązanie spośród dotychczasowych rolet.

Roleta MAGNA jest w całości wykonana z aluminium. Dzięki profilowi nośnemu posiada możliwość montażu zarówno do sufitu, jak i do ściany. Dodatkowym atutem jest wykonanie rolety w opcji z tkaniną standardową, a także wykonanie osłony o nieco większych gabarytach

Magna występuję w rozmiarach: S, M, L
Dostępne kolory: brązowy, beżowy, czarny i srebrny

Tkaniny – Kolekcje 1-7

Tkaniny – Wzory

Tkaniny – Dzień / Noc

Kolory kaset