Wrzesień w koszalińskim salonie Akant to czas nowości. Wraz z początkiem jesieni została wprowadzona nowa usługa – doradztwo dekoratora wnętrz. Tym samym wszyscy Klienci będą mieli okazję znaleźć osłony okienne optymalnie dopasowane do danego wnętrza pod względem aranżacji i funkcjonalności.

Od września wszyscy Klienci koszalińskiego salonu Akant, którzy mają problem z wyborem osłon okiennych mogą skorzystać z bezpłatnej porady dekoratora wnętrz. Usługa została wprowadzona na podstawie obserwacji potrzeb dotychczasowych Klientów i ma pomóc osobom, które szukają odpowiedniego rozwiązania w podjęciu dobrej decyzji.

  • Dotychczas doradztwo dotyczące osłon okiennych odbywało się jedynie w naszym salonie przy ul. Morskiej 13, jednak zauważyliśmy, że nasi Klienci potrzebują indywidualnego podejścia – tłumaczy Anna Maria Brańka, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej i Marketingu w Akant. – Obecnie konsultacje odbywają się w domowym zaciszu, co z jednej strony jest wygodniejsze dla Klientów, a z drugiej pozwala nam w lepszy sposób dobrać osłony pasujące kolorem i stylem do wnętrza. Dekoratorka na miejscu jest też w stanie sprawdzić, m.in. w jakim kierunku skierowane są okna i określić potencjalne problemy, które mogą rozwiązać osłony okienne.

Konsultacje dekoratorskie w firmie Akant prowadzi Monika Jurczak. Jest absolwentką Wzornictwa na Politechnice Koszalińskiej oraz liceum plastycznego. Zdobyte wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie zawodowe odzwierciedla jej codzienna praca, w której zarówno potrafi słuchać potrzeb Klientów, jak i rzeczowo doradzić. Otwartość i uśmiech sprawiają, że spotkania odbywają się w niesamowicie przyjaznej atmosferze.

Czego można spodziewać się podczas konsultacji? Dekoratorka Akant zapozna się z przestrzenią okienną oraz wystrojem wnętrza danego pomieszczenia i zaproponuje konkretne rozwiązanie. Klienci będą mogli zapoznać się zarówno z próbkami materiałów, jak i zdjęciami realizacji z wykorzystaniem konkretnych osłon. Jeśli Klient zgłosi takie życzenie, zostanie także wykonana wizualizacja wnętrza z użyciem wybranych osłon. Gdy Klient będzie wstępnie zainteresowany zaproponowanym rozwiązaniem, dekoratorka dokona pomiaru okien, by Dział Obsługi Klienta mógł przygotować ofertę cenową.

Konsultacje dekoratorskie w domu Klienta są całkowicie bezpłatne. By umówić spotkanie, należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z koszalińskim salonem Akant.