Szanowni Państwo!

Rok 2020 dobiega końca. Czujemy ulgę. Był on dla wielu bardzo trudny, a jednocześnie wyjątkowy w swojej skomplikowalności.

Wbrew powtarzanym wszędzie hasłom “dystans, izolacja, odosobnienie”, staliśmy się sobie bliżsi jako ludzie. Pomoc dla znajomych i nieznajomych, wspieranie lokalnych biznesów oraz solidaryzowanie się w najtrudniejszych chwilach, zyskały ogromną wartość. Wyraźniej dostrzegliśmy ludzi wokół, ich potrzeby, codzienne troski i rzeczy, które sprawiają im radość.

Wiosenny lockdown pozwolił docenić codzienność i zatęsknić za nią. Sprawił, że więcej czasu spędziliśmy z najbliższymi i nauczyliśmy się zupełnie nowego funkcjonowania. Rzeczy pozornie niemożliwe stały się realne.

Jedno jest pewne – w kolejny rok wchodzimy silniejsi! Umiemy dostosować się do nowych realiów, doceniać spokój i codzienną rutynę. Wiemy, jak ważne są relacje.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy, by dostrzegli Państwo w nich światełko nadziei. By w tych kilku wyjątkowych dniach udało się odnaleźć równowagę i spokój. By choć na chwilę zapomnieć o wszystkich tegorocznych trudnościach i dostrzec nową rzeczywistość jako pretekst do pozytywnych zmian. Zmian w życiu zawodowym, osobistym i w sposobie myślenia o świecie, ludziach i sobie.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Akant