Jeśli marzysz o stylowej strefie relaksu na tarasie, ale nie wiesz, w jaki sposób ją zaaranżować, zgłoś się do nas. Od lutego we wszystkich salonach stacjonarnych Akant dostępna jest usługa przygotowania wizualizacji różnych typów pergoli w przestrzeni Klienta.

Szeroki wybór osłon tarasowych w salonach stacjonarnych Akant często sprawia, że Klientom trudno zdecydować, która pergola najlepiej będzie prezentowała się w ich otoczeniu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w salonach Akant wprowadziliśmy nową usługę, dzięki której podobne wątpliwości będą przeszłością. Od lutego Klienci salonów Akant mogą zamówić wizualizację pergoli na swoim tarasie.

By otrzymać pakiet wizualizacji, Klient musi przekazać jedynie zdjęcie przestrzeni, w której planuje zamontować pergolę. Projektantka dobiera do wskazanej przestrzeni najciekawsze rozwiązania i przygotowuje wizualizacje. Gotowe projekty Klient otrzymuje na wskazany adres mailowy.

Koszt usługi to 500 zł, jednak jeśli Klient zdecyduje się na zakup pergoli w salonie Akant, kwota ta zostaje odliczona od ceny pergoli.

W celu zlecenia usługi wizualizacji, należy skontaktować się z dowolnym salonem Akant.